Płatności, terminy
i dostawy

1. W drukarni Print-O płatności dokonujemy w następujący sposób:
— przedpłata na konto – dokonywana na podstawie faktury proforma – ten sposób płatności jest wymagany przy każdym zamówieniu o łącznej wartości pow. 2000 zł netto
— gotówką przy odbiorze osobistym – obowiązuje tylko do kwoty 2000 zł netto
— za pobraniem – płatność dokonywana jest u kuriera w momencie doręczenia przesyłki – obowiązuje tylko do kwoty 2000 zł netto.

2. Faktura proforma jest wysyłana na adres mailowy podany w formularzu zamówienia. Po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym przystępujemy do realizacji zamówienia.

3. W zależności od wyboru trybu realizacji zamówienia dostępne są terminy realizacji określone jako: ekonomiczny, standardowy i ekspresowy. Szczegółowe terminy realizacji są określone w tabeli z parametrami produktu.

4. Termin dostawy opisany w pkt 3 uwzględnia czas potrzebny na wydruk, zapakowanie i wysyłkę kalendarzy. Powyższe terminy nie uwzględniają czasu potrzebnego na przygotowanie projektu i przygotowanie plików do druku.

5. Dostawa odbywa się za pośrednictwem poczty kurierskiej (DHL/UPS/FEDEX) lub innego przewoźnika na wskazany w formularzu zamówienia adres. W przypadku konieczności wystawienia faktury na inny adres niż adres dostawy, należy wpisać w uwagach do zamówienia dane do faktury.

6. Dostawa odbywa się w terminie określonym w pkt. 3. Drukarnia nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie nie leżące po stronie drukarni, tj. Z winy poczty kurierskiej, zagubienia lub zniszczenia przesyłki przez firmę kurierską, klęsk żywiołowych, innych, niemożliwych do przewidzenia zdarzeń.

7. Drukarnia nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie w dostawie przesyłki z winy zamawiającego, a w szczególności:
— niepoprawne dane adresowe w formularzu zamówienia;
— niemożność zastania przez kuriera osoby odbierającej pod wskazanym adresem;
— niemożność odebrania przesyłki z powodu niezapłacenia za towar przy opcji „za pobraniem”;
— odmowa przyjęcia przesyłki przez osobę przebywającą pod wskazanym adresem.